Twarde miejsce na brzuchu w 21. tc

Witam serdecznie! Jestem w 21 TC mam takie pytanie gdyż w okolicy żołądka od kilkunastu dni mam twardy brzuch na wizycie miałam mierzona szyjkę macicy miała 3.8 cm czym może być spowodowany to twarde miejsce? Nigdzie więcej nie jest ani twardy ani napięty. Dodam że mam przegrodę w macicy jak do tej pory dziecko rozwija się bardzo dobrze. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawia.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciąże.