Twarde zgrubienie w miejscu zęba

Witam od dłuższego czasu wyczuwam po lewej stronie u góry w miejscu gdzie powinna być górna ósemka twarde zgrubienie jak je mocniej dotykam czuje tam coś twardego (chyba kość) skierowaną na prawą strone w kierunku jamy ustnej nie policzka. Czy to możliwe, że to właśnie ten ząb tak krzywo będzie wychodził?? Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
Jak najbardziej jest to możliwe. W celu dokładnej diagnostyki należy udać się do stomatologa na wizytę i wykonać zdjęcie RTG panoramiczne