Usuwanie zęba ósemki

witam mam problem bo wychodzi mi ząb ósemka ktory się już psuje . czy zwykly dentysta mi go usunie czy musze chirurgicznie go usunąć?

Na Pani miejscu nie usuwałbym pochopnie żadnego zęba, zwłaszcza jeśli jest to dolna ósemka. Leczenie zęba jest z wielu względów zdecydowanie rozsądniejszym rozwiązaniem. Jeśli ząb jest już zbyt zniszczony - decyzja kto go powinien usunąć zależy głównie od tego jak duże są zniszczenia i od jego pozycji względem siódemki.