Chirurgiczne usuwanie zęba mądrości

Witam. Mozna osemke usunac u dentysty czy jakos specjalnie chirurgicznie ? Wyrosła mi trzecia ósemka ktora jest ostra i zbiera sie za nia reszta pokarmu i ciezko jest sie go pozbyc.

Aleksander Ropielewski

Zwykle nie jest konieczny zabieg operacyjny wymagający sali operacyjnej. Chirurg szczękowo-twarzowy jest w stanie przeprowadzić ekstrakcję w gabinecie dentystycznym.