Twardy stolec a bolesność brzucha u 21-latka

Mam 21 lat(mężczyzna) od około 3 miesięcy mam pulsujące bóle brzucha w prawym dole biodrowym. Bóle te teoretycznie występowały od około roku lecz nie z takim nasileniem (tzn. codziennie). Bóle te nasilają się w czasie ruchu. Do tego ostatnio czuje się lekko osłabiony i senny. Konsystencja stolca jest stała wręcz ostatnio bardzo twarda. Niepokojący jest kolor - ciemno zielony przemieszany z fragmentami brązowego. Dodatkowo wydaje mi się, że obecny jest ropny śluz a wczesniej niewielkie krwawieni

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania pacjenta nie jestem w stanie udzielic porady internetowej, prosze udad sie do lekarza celem badania i ustalenia dalszego postępowania