Tycie mimo przestrzgania diety a choroby

Choruję na Hashimoto, od trzech lat przyjmuję Eutyrox (obecnie 75), poza tym od roku leczę anemię - mam problemy z przyswajalnością żelaza (Zespół Jelita Drażliwego) i jestem na HTZ ( bardzo ciężkie objawy menopauzy) - mam 49 lat. Mimo przestrzeganej lekkostrawnej diety i codziennego godzinnego fitnesu od dwóch miesięcy tyję, płaczę i pogarsza mi się samoocena. Jestem zmęczona i niewyspana. Jestem pod opieką endokrynologa, hematologa i ginekologa. Nie widzę poprawy, co mam zrobić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże hormonalne. Sugeruję kontrolną wizytę u specjalisty endokrynologa oraz ginekologa. Ze względu na codzienną płaczliwość warto rozważyć współistnienie depresji.

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl