Tycie po stosowaniu wenlafaksyny

Witam Pisałam juz do Państwa w sprawie tycia po wenlafaksynie. Czy mozliwe ze jesli zmienię producenta leku tzn. z venlectine na velaxin to może przestanę tyć ? A jak jest z dawką ? Im większa dawka tym wiekszy przyrost masy ciała? Jem bardzo malo i cwicze codziennie pilates a wciąż tyję (ok 1 kg na miesiac). Proszę o odpowiedź lekarza psychiatrę. Pozdrawiam Agnieszka

Przyrost masy ciała po lekach jest najczęściej objawem indywidualnym, dawka leku ma znaczenie, znaczenia ma także sposób odżywiania, styl życia, uważam, że zmiana nazwy handlowej leku nie ma większego znaczenia.