Tycie przy niskim poziomie TSH

Jestem dwa i pół miesiąca po operacji tarczycy.Obecnie miałam robione badania:tsh-0,06 ,wapń-9,5 (po operacji miałam za mało),parathormon-100,2 ,eGFR >90,kreatynina0,69,raz mi zimno raz gorąco i na dodatek bolą mnie stawy.Przytyłam 2 kilogramy ,a chyba przy tak niskim TSH powinnam chudnąć.Czy coś jest nie tak?

Radzę oprócz TSH wykonać badanie laboratoryjne oceniające poziom fT4 we krwi. Poziom fT4 pozwoli dokładnie określić stan hormonalny Pani organizmu i postawić określone wnioski.