Ubytek dziąsła po leczeniu kanałowym

Po leczeniu kanałowym zęba doszło do ubytku dziąsła pomiędzy leczonym zębem a zdrowym. Pani Doktor powiedziała, ze sytuacja powinna wrócić do normy. Minął już dłuższy czas i nic się nie zmieniło. Jest ubytek dziąsła, który powoduje niewielkie odsłonięcie zębów Jakie w takim przypadku może zostać zastosowane leczenie?? Dziękuję za odpowiedź.

Witam Panią,

Po kilku tygodniach od leczenia kanałowego dziąsło powinno powrócić do dawnego kształtu. Jeśli tak sie nie stało należy sprawdzić na zdjęciu RTG jaka jest możliwa przyczyna takiego stanu i wtedy podjąć decyzję co do metody leczenia dziąsła.

Pozdrawiam serdecznie- lek. dent.Hanna Sobota, Poznań
www.sobotadent.pl