Uciążliwa alergia pokarmowa

Witam mam pytanie miałam robione testy na alergie i wyszło mi histaminy 3x3 mąka pszenna 2x2 orzeszki ziemne 3x3 , oraz uczulona jestem na roztocza kurzu i trawy . Od tego momentu jem chleb żytni i stosuje mąkę żytnią unikam pszennej, Mimo to kiedyś po zjedzeniu kiełbasy z grilla z musztardą musiałam jechać na pogotowie ponieważ jama ustna zaczęła mi puchnąć (koszmar)następnym razem po zjedzeniu karkówki +ogórek małosolny i pomidor innym razem chleb żytni z serkiem almete i pomidorem co mi jest

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udąć się do lekarza alergologa.