Uciążliwe gazy u 6-miesięcznego dziecka

witam mam 6mc dzidzie ktora miala nietolerancje laktozy splycony zoladek niewlasciwy kat oraz refluks, wszystko prawdopodobnie sie cofnelo. teraz niestety zmagamy sie z gazami ktore w pewien sposob sa uciazliwe dla maluszka i dla nas. probowalismy kropli na gaazy z niemiec dostawla debridat gastrotuss baby i ochronne. gazy pojawiaja sie najczesciej noca i mala w pewnym momencie zaczyna cala sie rzucac, czestosc atakow jest mniej wiecej co 5-10min z jedna przerwa 2h. prosze o jak najszybszy konta

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają oceny przez lekarza pediatrę. Proszę nie zwlekać z wizytą u specjalisty.