Ucisk i pieczenie w okolicy nasady penisa
Witam. Od 3 tygodni dręczy mnie ucisk i pieczenie w obszarze od nasady penisa do pasa, odczuwam ciągłe parcie na pęcherz, trudno mi ocenić czy jest on pełen. Noce przesypiam, ale przez cały dzień nie ma chwili kiedy nie myślałbym o parciu. Łykałem furaginę, cipronex, w badaniu moczu bakterie pojedyncze, leukocyty 1-3 wpw, nabłonki nieliczne, pH=6, azotyny, krew i białko negatywne. USG brzucha nic nie wykazało. W krwi bilirubina 33,5. Leczę się Seronilem i Cloranxenem z depresji. Proszę o pomoc

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Niestety trudno jest mi stwierdzić co może być przyczyną Pańskich dolegliwości, ponieważ po zastosowaniu leczenia i diagnostyki, którą sma bym zleciła Pańskie dolegliwości w dalszym ciągu się utrzymują. Sugeruję kontakt z urologiem. Przyczyną może byń neuropatia obwodowa, dająca takie objawy.