Ucisk jąder i biegunka a możliwe schorzenia
Witam, mam 18 lat, miewam sporadyczne bóle jąder trwające ok.1h, raczej lewego jądra to dotyczy, ale niekoniecznie. Byłem niedawno na usg jąder w związku z inną sprawą, tamto badanie przyniosło zadowalające wyniki (wtedy było to profilaktyczne badanie czy aby nie mam raka). Nie spytałem wtedy lekarza o to czy te sporadycznie zdarzające się kłucia/uciski w jądrach to rzecz normalna czy jednak powinienem się martwić. zazwyczaj towarzyszy temu biegunka. mocz/sperma moim zdaniem w normie. pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli opisanym objawom towarzyszy biegunka to najpewniej są to kłucia w obrębie przewodu pokarmowego, a nie jąder. Proszę się zastanowić czy objawy nie pojawiają się zawsze po spożyciu tego samego rodzaju produktów. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ.