Ucisk tchawicy a problemy z przełykaniem śliny

Wydawało mi się,że połknęłam kawałek folii,wpadłam w panikę.Próbując wyczuć czy coś się tam znajduje za mocno ucisnęłam rejon tchawicy,chyba sobie coś zmiażdżyłam.Potem próbując to przywrócić do poprzedniego stanu wciągnęłam kilka razy powietrze w odwrotną stronę. Teraz mam uczucie jakbym miała ją wywiniętą na lewą stronę+gromadzi mi się tam powietrze,co jest wstydliwe.Mam nadzieję, że to odwracalny stan.Może mam tam jakieś zrosty?Przez pól roku czułam ból i ucisk przy przełykaniu nawet śliny.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazana konsultacja laryngologiczna, bez której realna ocena stanu klinicznego jest niemożliwa.