Ucisk w klatce piersiowej a uprawianie sportu

Witam mam 20 lat, uprawiam sport około 1/2 razy w tygodniu, jem zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem wartości odżywcze. Ostatnimi czasy odczuwam zmęczenie mimo snu trwającego około 8-9 , w ostatnim tygodniu 3 dni bolała mnie głowa przez cały dzień, mam problemy ze skupieniem się. Czuje również ból w kolanach mimo że np danego dnia miałam spokojny dzień bez wiekszego wysiłku. Czasami pojawia się ucisk w klatce piersiowej jakby ktoś wbijał szpilkęj.jakie badania powinnam wykonać i co to może być ?

Konieczna pełna konsultacja lekarska ; EKG, jeśli objawy narastają!
Jeśli objawy chwilowe, przejsciowe i nie ma innych niepokojacych objawów jak nierówne bicie serca, duszności, skok ciśnienia, to może tylko niewinne neuralgie
Moze EKG
Pozdrawiam