Ucisk w mostku i problemy ze wstaniem

Witam.Mam 25.Od dłuższego czasu spędzałem czas przy komputerze nawet po 12 godz.gdy wstawałem nie mogłem wyprostowac wtedy a brałem tabletki na rozlużnienie i przechodziło ale na drugi dzień czułem coraz mocniejsze zaciski w mostku nie mogłem niec zjeść ,bo miałem odczucie jak by mi pokarm stawał w mostku ogolnie cały czas czuję jak jakbym miał wszystko napięte i podchodziło mi do mostka gastroskopia byla robiona wszystko ok.Ale w kregosłupie wypukliny th6/th7/th8/th9.Nikt nie jest w stanie pomó

Lek. Katarzyna Szymczak

Może jakieś zabiegi rehabilitacyjne? Specjalne ćwiczenia? Proponuję wizytę w Poradni.
Pozdrawiam