Ucisk w udach a uczucie gorąca

Witam. Pokrotce opisze mój przypadek.Przez tydzień siedziałem na fotelu który w siedzisku ma poprzeczke.Poprzczka ta uciskala mi uda powyżej kolan i po tygodniu pojawilo się uczucie gorąca w udach które nie ustepuje.Czy to cos poważnego?Co mam robic?Pozdraiwam i dziekuje za odpowiedz. Jacek W.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaprzestać przesiadywania na niewygodnym fotelu. Jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.