Ucisk w gardle a nerwica

Witam, od trzech dni mam straszny ucisk na gardle, gule i uczucie jakby mnie ktoś podduszał. Zaczęło się dnia jak zaczęłam brać nowy lek (duspatalin retard) biorę jeszcze cotroloc 40. Chorowałam wcześniej na nerwicę i depresję, leczyłam się antydepresantami, około pół roku temu. Dodam, że miałam robione badania na tle kardiologicznym, wszystko wyszło dobrze. Nie biorę duspatalinu od 2 dni, bo bałam się że to od niego mam objawy. Jutro wyjeżdżam do hiszpanii, czy to nerwicowe? mogębraćduspatalin?

Dzień dobry,

ciężko jednoznacznie odpowiedzieć - nie napisała Pani czy po zaprzestaniu brania duspatalinu objawy ustąpiły - jeśli tak, to może go Pani na razie odstawić, ale proszę po powrocie iść od razu na konsultację do psychiatry i mu to, o czym Pani pisze powiedzieć. Antydepresanty po pół rocznej przerwie nie powinny wchodzić w reakcję innymi lekami.

Pozdrawiam.
Adam Zajączkowski
www.zajaczkowski-psychoterapia.pl