Ucisk w w gardle po usunięciu migdałków

miałam usunięte migdały tydzień temu czuła się dobrze do soboty teraz mam uczucie jakby coś zaciskało mi gardło i mięśnie szczęki żadne leki nie pomagają.czy to może być związane z tym że mam w domu małe dzieci zwłaszcza 7mc wiec mój odpoczynek nie jest możliwy? bo nie wiem czy mogę nosić synka i się schylać

Po co się operowałaś teraz kiedy nasz tyle obowiązków?. Ej,Ej. Dla czego lekarz nie porozmawiał z Tobą jak człowiek nim przystąpił do operacji!?