Uczucie bezwładności prawej ręki po spaniu

Mam pytanie. Kiedy wstaję rano to mam bezwładną prawą rękę. Zawsze tracę czucie i władzę tylko w jednej pozycji, kiedy jest wyciągnięta na wprost. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy??

Ucisk na nerw pachowy i pozostałe nerwy prawej kończyny górnej, zwłaszcza we śnie; a najgorzej we śnie głebokim, po alkoholu...
Dobrze, że osłabienie mija po nocy
Moze warto sprawdzic ciśnienie krwi na obu rękach i ocenić przepływy w tętnicach
Konieczna pełna ocena , konsultacja , z wynikami badań

Pozdrawiam