Uczucie ciepła i drętwienia skóry na twarzy oraz szumienie w głowie i ociężałość myślowa po wypadku motocyklowym

Od kilku dni towarzyszy mi dziwne uczucie ciepła oraz jakby naciągnięcia skóry (drętwienia) po lewej stronie twarzy połączone z szumieniem w głowie gdy zamknę lewe oko (przy zamykaniu prawego nie występuje) oraz uczuciem ociężałości umysłowej , apatii. Czasem zdarza mi się także plątać słowa., 3 tygodni temu upadłem na motorze i miałem robiony TK głowy ale nie wykazało krwawienia ani obrzęków, objawom towarzyszą nudności oraz ból głowy tępy, pulsując. Co może powodować takie objawy ?

Wypadek motocyklowy wywołał nie tylko uraz, potłuczenia , naciągnięcia więzadeł i mięśni, ale też pewien szok psychiczny...
Życzę spokojnej i ostrożnej jazdy
W razie nasilenia objawów warto zgłosic się na konsultację