Uczucie ciężkości i zmęczenia nóg

Mam pytanie mam dolegliwościciężkość nóg zmęczenie nóg mrowieniew udach siedzący tryb pracy skłonności dziedziczne i lekarz zalecił nosić rajstopy przeciwżylakowe profilaktyczne choć jeszcze niewidać zmian na nogach

Dzień dobry,

Jak sam Pan napisał są to rajstopy uciskowe PROFILAKTYCZNE, a więc nie nosi się ich dopiero w momencie, w których widać zmiany na nodze. Warto wykonać u lekarza flebologa badanie żył USG z Dopplerem. I oczywiście proszę się stosować do zaleceń lekarza.

Pozdrawiam serdecznie.