Uczucie do dziewczyny z nadwagą

Dzien dobry mam watpliwosci poznalem pewna dziewczyne i chyba sie zakochalem w jej charakterze mamy duzo wspolnego naprawde az sie zastanawiam czy gdzies jest tak podobna osoba z ktora tak mozna sie rozumiec z twarzy tez ladna ale ma nadwage moze nie wielka ale jednak spora i tu jest moj problem nie potrafie jakos tego przelknac ze tak powiem, nie jest az tak patrzacy na wyglad ale nie moge sie przemoc i stoje w miejscu nie wiem co dalej czy isc do przodu czy dac spokoj ? ale cos w niej jest.

Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

Szkoda by było, gdyby kilogramy stanęły na drodze do szczęścia. Proszę pamiętać, że nadwaga nie zawsze jest oznaką lenistwa i zaniedbania, to zazwyczaj jest coś więcej. Może ta kobieta stara się zrzucić zbędne kg ale jakoś nieumiejętnie. Może będzie Pan jej motywacją, proszę spróbować zbadać delikatnie jej stosunek do nadwagi. A jak wysyła sygnały, że chciałaby się odchudzić, to proszę jej pomóc, wspólny karnent na jakieś zajęcia sportowe, może zacznie Pan gotować?:)
Pomysłów jest wiele, proszę nie rezygnować z miłości z powodu kilogramów, trudno jest spotkać osobę z którą ma się wspólny język, i się dobrze czuje. Wygląd zawsze można zmienić:)
Dużo szczęścia życzę!

Sylwia Ogrodowczyk

dbamodiete.pl
sylwia.ogrodowczyk@dbamodiete.pl

Dzień dobry!

Każdy z nas ma własne, indywidualne poglądy, gusta, potrzeby, preferencje. Pewna część mężczyzn chce spotykać się wyłącznie z kobietami bardzo szczupłymi. Pewna część mężczyzn chce spotykać się wyłącznie z kobietami z nadwagą. Znaczna większość ludzi może jednak w tej kwestii zachować pewną elastyczność i zakochuje się, tworzy związki z różnymi kobietami, niezależnie od ich wagi.
Warto zastanowić się, do której z tych grup Pan należy i w której chciałby Pan być.

Jak sam Pan opisuje, na atrakcyjność kobiety składa się wiele cech. Zarówno jej wygląd, jak i cechy osobowości, inteligencja, styl życia i zainteresowania itp.
Zawsze jest tak, że kiedy poznajemy człowieka, pod pewnymi względami podoba się nam, a niektóre aspekty uznajemy za jego wady, nie akceptujemy ich. Zawsze tworzenie relacji opiera się o (zarówno świadomą, jak i nieświadomą) ocenę, czy więcej jest tych plusów, czy minusów, a także - które z cech (czy plusowe czy minusowe) mają dla nas większe znaczenie.

Być może stwierdzi Pan, że waga kobiety stanowi dla Pana jej wadę, której w żaden sposób nie będzie Pan w stanie zaakceptować, mimo wielu innych zalet.

Być może stwierdzi Pan, że kobieta posiada wiele pozytywnych cech i zwiążą Was silne uczucia, a nadwaga przestanie mieć istotne znaczenie.

Pozdrawiam!