Dlaczego nie mogę znaleźć dziewczyny?

Okazalo sie ze moja dziewczyna ma chlopaka , jest w belgi bo pracuje tam. To jest zwiazek i milosc nie zauroczenie ale czy ja powinienem tak zyc niby mowila ze chlopak nic mi nie zrobi i chce zerwac z nim. Chce ze mna byc bo zakochala sie we mnie a ja w niej.Ostatnio udaje sie przez fb poznac jakas dziewczyne ale ciagle cos bo albo znajdzie innego lub ma juz.Dlaczego z sympatia nie moge znalesc tylko pisze z dziewczynami a nie ustawiam sie z nimi

Witam
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia sposobu
rozwiązania problemu jest konsultacja z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie

Kobieta i mężczyzna. Dwie wyspy. Całkiem różni. Oddzieleni oceanem odmienności, którego od tak nie da się przeskoczyć. Fizjologia, hormony, mózg. I pewnie dużo więcej. Ale te trzy rzeczy wystarczą, aby między nimi mostu nie dało się zbudować...

Myślę, że najwłaściwszym byłoby porozmawianie z psychologiem nt. trudu Pana relacji z kobietami, z którym mógłby Pan szczerze i otwarcie pomówić nt. mostów relacyjnych, które obecnie nie układają się Panu tak jakby Pan sobie tego życzył.
Zachęcam!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Być moze poznajac jakąś dziewczynę zbyt szybko angażuje się Pan w tą relację, zbyt szybko nazywając ją związkiem/miłością itd? Przez to już Pan myśli i mówi o danej dziewczynie jak o swojej partnerce, a tak na prawdę bardzo ważne fakty (czy ma kogoś czy nie) w ogole nie miały szans wypłynąć, bo nie było na to czasu? Proponuję kontrolować swoje zaangazowanie emocjonalne przy poznawaniu nowych osób tak, aby najważniejsze informacje zdążyły się pojawić zanim się Pan zauroczy. Drugą sprawą jest - może warto w końcu udać się na spotkanie z psychologiem, a nie tylko pisać systematycznie na portalu o swoich problemach? Pozdrawiam.