Jak się odnieść na temat doniesień o zachowaniu dziewczyny?

Witam. Mam problem. Mam dziewczyne. Żyjemy w związku na odległość. Mieszka 75km ode mnie. Jest 2 lata młodsza. Wczoraj była na szkolnej dyksotece. Bez alkoholu oczywiście. I jak wrócila to powiedziala ze siedziala u jednego chlopaka na kolanach ale nic wiecej. Potem zadzwonila do mnie przyjaciółka ktora powiedziala ze sie dowiedziala ze moja dziewczyna podobno oprocz siedzenia to sie przytula a nawet calowala z innymi chlopakami. Nwm czy to prawda. I nwm tez co robic. Prosze o pomoc.

Na początek warto z nia szczerze i spokojnie porozmawiać. Ważne jednak by była to rozmowa bezpośrednia, bez oskarżeń, ale raczej przekazując swoje uczucia, oczekiwania i obawy dotyczące tej sytuacji. Wspólnie będzie mogli ustalić granice w Waszym związku, zachowania akceptowalne i niedopuszczalne.

Witam Pana. Do poprzedniej odpowiedzi dodam, że związek to Pan i Pana dziewczyna. Proszę wątpliwości, podejrzenia, obawy wyjaśniać w tej relacji, która powinna być wyjątkowa a nie w szerszym gronie. Doradzam szczerą rozmowę z Pana dziewczyną. Mam nadzieję, że jest ona możliwa. Wierzę, że po niej Będziecie mogli zdecydować co dalej z Waszą relacją. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/