Jak wpłynąć na decyzję dziewczyny po zerwaniu?

Witam, dziewczyna zerwala ze mna ponad miesiąc temu.. Tydzien temu poprosilem ja zeby sie zastanowila i dala mi odpowiedz w ten piatek. zgodzila sie, jednak do tej pory nieokazuje mną zadnego zainteresowania. Ja staram sie, od czasu do czasu pisze, zagaduje do niej, ale nic. Powiedziala ze mam szanse 50/50, ze jeszcze nie wie, ze decyzje podejmie w piatek i da mi znac. Juz tydzien czekam i zamartwiam sie o nią. Bardzo ją kocham, a ona jakby mnie nie zauważała. moge wplynąc jakos na jej decyzje?

Mgr Magda A. Pytlok

Witam serdecznie!

Niestety nie. Rozstanie nie jest łatwe ale pozostawanie w związku, w którym jedna strona nie jest w pełni usatysfakcjonowana też do przyjemności nie należy. W radzeniu sobie z rozstaniem może pomóc książka Nancy O'Connor "Pożegnanie miłości...". Co prawda jest o poczuciu straty po śmierci, ale etapy radzenia sobie ze stratą oraz po rozstaniu są podobne. Pomogła już wielu moim pacjentom.

Pozdrawiam.

Nie do końca wiem, co kieruje Pana dziewczyną. Niestety jawi mi się tutaj obraz osoby, która już nie chce z Panem się spotykać, ale z racji tego, że coś Panu obiecała to przeciąga w nieskończoność "ostateczną decyzję", bo nie chce Pana zranić.

Proszę spróbować poważnie porozmawiać z dziewczyną i wyjaśnić jej, co Pan czuje i zapytać o jej uczucia. Bez ocen, oskarżeń i pretensji. Tylko szczera rozmowa pozwoli wyjaśnić wszelkie zachowania, sytuacje i niejasności.

-------------------------------------------------------------------------
Znajdź mnie tutaj:

http://www.psycholog-pisze.pl

http://www.psycholog-pomaga.pl

Witam Pana, rozumiem, że to dla pana bardzo trudna sytuacja. szanse 50/50 tu tyle, co przysłowiowy rzut monetą. Chyba źle pan ulokował swoje uczucia, wygląda to na brak wzajemności. Moim zdaniem, jeżeli po tym miesiącu nie dotrzymała kolejnego terminu to ma bardzo małą motywację do budowania waszego związku. Chyba nie warto dopytywać się, przypominać - raczej zaproponować poważną rozmowę o tym, co było źle. Nawet jeżeli to nie pomoże w tym przypadku, to czegoś dowie się pan o potrzebach kobiet. Pozdrawiam!