Bliskie relacje dziewczyny z jej kuzynem

Mam problem moja dziewczyna ma nostop tematy z kuzynem o byle czym gadają byle co go zapyta a zemna mało co mówi nic nie pyta nonstop do niego chodzi nawet go po pupie dotyka co mam o tym wszystkim myśleć czy ona ma z nim cos wspólnego robią cos pomózcie mi bardzo was prosze czy mam ją zostawić ? jak pogadac o tym z nia jak niechce zemna mówic i bardzo się obraza jak o takie cos pytam i juz wtedy nic nie mówi co mam myślec o tym?

Pana pytanie sugeruje, że podejrzewa Pan swoją dziewczynę o zdradę lub nacechowaną seksualnie relacje z bliskim krewnym. W obydwu przypadkach wskazana byłaby poważna rozmowa z nią lub z jej kuzynem. Proponuje jednak by z góry nie tworzył Pan scenariusza tej rozmowy. Pana obawy mogą być zupełnie bezpodstawne i wtedy zbyt duże zaangażowanie emocjoanlne z Pana strony może zrazić Pana partnerkę. Kontakt fizyczny między bliską rodziną nie zawsze ma charakter seksualny, może być również sygnałem sympatii i nieerotycznej miłości.

Witam. To temat do poruszenia z dziewczyną. Trzeba ją o to otwarcie zapytać i uczciwie porozmawiać o swoich obawach. Pozdrawiam