Lęk przed pokazywaniem swoich piersi

Witam, moja dziewczyna bardzo wstydzi się swoich piersi, nie zdejmuje stanika i kryje się z nimi, mówi, że ma pewien problem którego nie chce powiedzieć ale wiem, że od czasu do czasu tak nie ma, mówi, że czasem tak jest a czasem nie, kieruje pytanie, czy to są np. nabrzmiałe sutki lub piersi, czemu od czasu do czasu się tak dzieje? (większość czasu jednak się wstydzi i nie daje dotykać), bardzo mnie to ciekawi, liczę na szybką odpowiedź :)

Dzień dobry!

Odgadywanie przyczyn zachowania Pana dziewczyny byłoby jedynie wróżeniem z fusów. Zachęcam do rozmów z nią.

Pozdrawiam!

Absolutnie z Pana opisu nic nie można wywnioskować. Być może są to kompleksy, być może jakaś gra? Najlepiej będzie jak sam pan zapyta swoją dziewczynę o przyczyny takiej sytuacji. Pozdrawiam.