Bezskuteczne poszukiwanie dziewczyny

Od roku jestem samotny.Prześladuje mnie chyba jakieś fatum.Kiedyś poznawalem dziewczyny przez internet,poznałem ich wiele.Mam kilka znajomych do dziś.Przez 5 lat nikogo na związek nie znalazłem.Albo nie byłem w typie kobiety,chociaż ponoć uchodze za przystojnego,dbam o siebie.Jestem dość rozmowny.Ale zawsze trafiałem na osoby niekulturalne,wredne,albo cos ktos do mnie miał,bezpodstawnie.Teraz na ogól zagduje gdzies,narazie 3 razy,ale dziewczyny zajete.Czy ludzi na poziomie jest tak mało?

Przyjęty przez nas system wartości wpływa na to czy oceniamy kogoś pozytywnie lub negatywnie. Zazwyczaj uczucie sympatii jest czymś mocno subiektywnym i jedna osoba może być skrajnie różnie odbierana przez różnych ludzi (od sympatii do wrogości).

Gdy pyta Pan o ludzi na poziomie to co Pan tak naprawdę ma na myśli? Jakich cech Pan poszukuje w innych ludziach. Jakie zachowania czynią innych ludzi atrakcyjnymi dla Pana? Jakie Pana zachowania mogą sprawiać, że wzbudza Pan sympatię innych?

Często nie jesteśmy w stanie udzielić samodzielnie odpowiedzi na te pytania, w takim wypadku pomocą może służyć nam psycholog lub psychoterapeuta.

Witam. Lepszy byłby kontakt bezpośredni z psychologiem bo można by było zobaczyć jaki pan jest, jak można sie czuć w relacji z panem. Warto przejść się do psychologa.
Magdalena Brabec