Poszukiwania dziewczyny i pierwszy raz

Dzień dobry, za kilka miesięcy ukończę 24 lata, i nigdy nie miałem dziewczyny. Wcześniej po prostu nie szukałem dziewczyny, ale teraz chciałbym mieć kogoś bliskiego, dziewczynę. "Wychodzę z domu", umawiam się, nie mam problemu, zeby zagadywać do dziewczyn, ale często nachodzą mnie myśli, ze dziewczyna nie zaakceptuje tego ze jestem prawiczkiem i uzna mnie za gorszego. Chciałbym to zrobić z dziewczyną z która będe w szczęśliwym związku, ale przez te myśli tracę pewność siebie i źle się czuje.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Od poznania do szczęśliwego związku i seksu daleka droga. Proszę się koncentrować raczej na wyborze odpowiedniej osoby niż na intymności, bo na nią jeszcze przyjdzie pora. Myśli Pan, że jest Pan gorszy, bo jest prawiczkiem? A co w tym złego? Gdzie jest napisane, że trzeba seks uprawiać w wieku lat 16? To Pana wybór. Są kobiety, które wolą niedoświadczonych, wiernych, tylko im oddanych mężczyzn.
Powodzenia:)

Prezentuje Pan bardzo dojrzałe podejście do sprawy. To bardzo dobrze, że nie ma Pan problemu z zawieraniem nowych znajomości, bo to z pewnością w rezultacie pozwoli na zawarcie bliższej relacji z jakąś dziewczyną. I na tym bym się na tym etapie skupiła.
Obawy o odrzucenie z powodu tego, że jest Pan prawiczkiem, są moim zdaniem bezzasadne. Dla wielu dziewczyn jest to wręcz zaleta, że to właśnie z nimi chłopak postanowił przeżyć swój pierwszy raz. To ważne, żeby inicjacja seksualna odbyła się z kim naprawdę ważnym, bo często ma ona wpływ na kontakty fizyczne w przyszłości.
Tak więc życzę powodzenia i proszę wierzyć, że jak już znajdzie Pan "tę jedyną", kwestia związana z brakiem doświadczenia zejdzie na drugi plan :-)

Pozdrawiam serdecznie.

Proszę się nie martwić. Dobrze,że Pan wychodzi z domu, umawia się - to jest ten pierwszy etap - otwarcia, poszukiwania i trwa on do czasu, aż zainteresuje Pana jakaś dziewczyna - będzie miała to "coś" i jeżeli ona również odwzajemni zainteresowanie, to jesteście na początku drogi do bycia razem. Seks w takim prawdziwym związku jest wyrażeniem uczuć, chęcią bycia bardzo blisko siebie, a jak wyrażać aby właśnie tej drugiej osobie dać to czego ona potrzebuje, chce - tego się uczycie od siebie nawzajem. I tu naprawdę nie chodzi o technikę i o doświadczenia., a le o więź jhaką zbudujecie. Pozdrawiam