Wątpliwości do swojej orientacji

Od 6 lat mam wątpliwości do swojej orientacji. Spotykałam się zarówno z mężczyznami jak i z kobietami. Jednak u mężczyzn odpycha mnie fizyczność, u kobiet jest za to wiele rzeczy które powodują przyciąganie i przywiązanie. Nie potrafię jednak zrozumieć kobiet, co zrobić aby nawiązać długo trwałą relacje. Z mężczyznami przychodzi mi to bardzo szybko jedno wygląd, który jest dla nich atrakcyjny drugie zbieżne zainteresowania. Czasem zastanawia mnie czy właśnie samotnośćNieJestLepszym rozwiązaniem.

Witam. Trzeba to zbadać jaką ma pani orientację. Do tego może być moze potrzebna długa psychoterapia. Polecam psychoanalityczną.
Magdalena Brabec

Witam, Panią. Ma Pani wątpliwości co do swojej orientacji, a Pani doświadczenia nie dostarczają oczekiwanej odpowiedzi na to pytanie. Na pewno decyzja o długoterminowej psychoterapii nie byłaby decyzją chybioną, być może mogłaby Pani uspokoić swoje myśli, ustabilizować się wewnętrznie. Myślę też sobie, że może niepotrzebnie tak bardzo stara się Pani uzyskać odpowiedź na to pytanie. Może nie płeć jest najważniejsza, ale osoba, która przyciąga i fascynuje. Czy jest mężczyzną czy kobietą, to naprawdę ma dla Pani aż takie znaczenie? Przecież spotykała się Pani z mężczyznami i z kobietami. Może problem leży bardziej w umiejętności nawiązania długoterminowej relacji, umie Pani szybko, ale czy umie Pani na dłużej ? A samotność nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem, proszę zobaczyć film WSZYSTKO ZA ŻYCIE / Into the wild /.Trzymam za Panią kciuki, pozdrawiam.