Jak przekonać bliskich do swojej orientacji?

Jestem 33 kobietą. Od 3 lat moja orientacja zmieniła się i ukrywałam to w małżeństwie teraz gdy powiedziałam prawdę moja cała rodzina wraz z mężem zmuszają mnie bym z nim była i chcą mnie na siłę leczyć co mam robić

W takiej sytuacji warto podjąć konsultację psychologiczną. Wraz ze specjalistą będzie Pani mogła przyjrzeć się zarówno głębszym (także osobowościowym) przyczynom zmian w przeżywaniu siebie i swojej tożsamości, ale także relacji z mężem, a dalej możliwym działaniom w obecnej sytuacji. Pomoże to Pani lepiej zrozumieć siebie i podejmować najlepsze dla siebie decyzje.

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podziękowania Pani, że zechciała Pani podzielić się swoją częścią historii osobistej..

Chcę Pani powiedzieć, że ma Pani prawo odkrywać siebie i postępować w zgodzie ze sobą, tak jak Pani czuje (nie dotykając przy tym Innych).

Zachęcałabym Panią, by w spokojnej, nie oceniającej i szczerej rozmowie z Bliskimi zakomunikować swój wybór/decyzję.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com