Uczucie gorąca, brak koncentracji a zakażenia grzybicze

Mam problem od miesiąca cały czas choruje.Miałam problemy z gardłem.Później z żołądkiem nie mogłam w ogóle spożywać pokarmu.Później po raz kolejny zachorowałam na gardło. Pojawiły mi się białe pęcherze,ale od tygodnia zmagam się z kandydozą pochwy.Ale zastanawiam się czy grzyb nie ma jakiegoś wpływu na mój organizm i czy nie muszę się dodatkowo leczyć.Zauważyłam osłabienie organizmu,ból mięśni i stawów,depresja,brak koncentracji,zaburzenie przewodu pokarmowe,przytyłam i uczycie gorąca.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana jest wizyta u lekarza, badanie oraz dokładnie zebrany wywiad i na pewno poszerzona diagnostyka. Badania krwi oraz badania obrazowe. Sugeruję wykluczyć cukrzycę oraz choroby tarczycy.
Pozdrawiam