Uczucie jeżdżenia w żołądku i niepełne wypróżnienia

Dzień Dobry. Od jakiegoś czasu czuję jakby coś "jeździło mi po żołądku". Nie jest to uczucie tylko po spożyciu posiłku, ale także po aktywności fizycznej. Praktycznie coraz częściej to zauważam. Do tego czuję potrzebę wypróżnienia, praktycznie gdy się wypróżnie to czuję, że nie jest to pełne wypróżnienie. Po całym dniu w pracy po powrocie muszę się wypróżnic, później po zjedzeniu obiadu i jeszcze raz wieczorem. Obecnie cały czas czuje "jeżdżenie po żołądku".

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego , po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.