Uczucie obecności robaków w żyłach

Witam. Od jakiegoś czasu po zjedzeniu posiłku prawie zasypiam. Dzisiaj nie mogłam rano zjeść śniadania i około 11 prawie usnełam na siedząco. Po jakimś czasie zaczęłam trochę drżeć poszłam do apteki i zrobiłam badanie na cukier. Był 91 a cisnienie miałam 160/90 puls 68. Bolala mnie glowa z tylu i na czubku. Wieczorem po jedzeniu miałam cukier 94. W ostatnim roku przytyłam ponad 20 kg . Po zjedzeniu słodkiego szczypie mnie w głowie, mam wrażenie jak bym miała robaki w żyłach. Co to może być. P

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się dolekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.