Podniesiony puls po zjedzeniu słodyczy

Witam, Po wypiciu osłodzonej lekko kawy lub zjedzeniu słodkiego herbatnika mam puls ok. 90-100 (moje życiowe ciśnienie:90/60, puls72). Nie mogę spać i pocę się w nocy. Serce wali mi w klatce, że słyszę je w uszach. Cukier na czczo mieści się zawsze w normie. Dzięki niemu oddaję stolec (bez cukru - raz w tygodniu). Mimo usunięcia zakamienionego woreczka, sytuacja taka trwa od 5 lat. Nie toleruję tłuszczu. Jak sobie radzić? Czy to może być cukrzyca? Do jakiego specjalisty się udać? Iwona

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z gastroenterologiem. Na podstawie Pani opisu nie jestem w stanie stiwerdzić co jest powodem Pani dolegliwości bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego.