Nudności po zjedzeniu słodyczy i owoców

Mam 26 lat.Od urodzenia borykam się z problemem. Nie mogę jeść ani pić wszystkiego co słodkie,nie jem owoców nie piję soków ani żadnych napojów,o słodyczach nie wspomnę. Nie mogę jeść ciast,ciasteczek,batoników itp. Zaraz po zjedzeniu nawet malutkiej ilości jest mi niedobrze i czuję nudności. Gdy mierzę sobie cukier mam w normie. Dodam, że moja rodzona siostra też ma taki problem a reszta rodziny nie. Dziadek (od ojca) i babcia (od matki)mieli cukrzycę. Czy moja dolegliwość to jakaś choroba?

Zachęcam do wizyty u gastrologa lub do wykonania testów na nietolerancje pokarmowe. Na tej podstawie uzyska Pani rzetelną informację, czy coś Pani dolega.

Pozdrawiam,
biziel.dobrydietetyk.pl