Uczucie kłucia w nadgarstku podczas prostowania ręki

Od wczoraj podczas prostowania prawej ręki odczuwam w okolicach nadgarstka jakby kłucie, jakbym czuł tam nerwy. Czy moze byc to spowodowane ćwiczeniem na siłowni? Czy to coś niepokojącego, czy nie muszę udawać się z tym do lekarza?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być związane z nadwyrężeniem podczas ćwiczeń. Jeśli po 2 tygodniach od zaprzestania ćwiczeń ból nie ustąpi lub pojawią się inne objawy sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Objawy mogą być spowodowane przez nieprawidłowe wykonywanie ćwiczeń na siłowni. Sugeruję wykonać RTG kręgosłupa szyjnego.