Bóle po gwałtownym wyprostowaniu zdrętwiałej ręki

Wczoraj rano zbyt gwałtownie wyprostowałam zdrętwiałam rękę. Od tego czasu mam problem podczas zginania jej i prostowania. Boli mnie z przodu na zgięciu oraz z tyłu. Towarzyszy temu też uczucie gorąca (przy zbyt częstym ruszaniu ręką) Próbowałam ją rozruszać oraz masować co sprawiało tylko ból. W stanie spoczynku nie boli. Jest to prawa ręka. Stosowałam maść, również zero efektów. Co takiego mogło mi się stać?

Piotr Pilarski

Mogło dojść do nadwyrężenia więzadeł. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Możliwe, że konieczne będzie zastosowanie fizjoterapii.

Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Niestety nie wiem co mogło się wydarzyć, ponieważ z opisu nie rozumiem gdzie lokalizują się Pani dolegliwości (jaki staw lub mięśnie sa obolałe?). Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi postawić wstępną diagnozę i sugeruję kontakt z ortopedą.