Uczucie kołatania w głowie przy nerwicy

Czy przy nerwicy mozliwe jest co chwile uczucie kołowania w głowie?trwa to kilka senund,przechodzi po czym znowu wraca.Dotego drży mi co chwilę prawa ręka,mam wrażenie że cała drże od środka.No i co najgorsze mam co raz to słabsze nogi.Trzyma to cały dzień,jakby mieśnie mi się odklejały od kości.Chodzę jak pijana.Tarczyca,morfol,serce OK.MRI-powiekszona szyszynka z torbiela i zmiana demielizacyjna w kolanie ciała modzelowateg.Lekarze mówią że jest ok a ja co raz gorzej sie czuje...

Witam,
jeżeli objawy dyskomfortu utrzymują się pomimo, że badania wychodzą dobre i lekarze zapewniają, że wszystko jest w porządku warto zasięgnąć porady psychologa lub psychoterapeuty. Przyczyny dolegliwości mogą być psychologiczne i pomóc może psychoterapia. Zdecydować o tym jednak musi specjalista.
Pozdrawiam.

Witam,
takie objawy/odczucia mogą występować w nerwicy. W zaburzeniach lękowych często ma miejsce taka duża wrażliwość na objawy płynące z ciała, które mogą być normalne nie muszą być chorobowe. Choć dla osoby tym dotkniętej mogą być bardzo uciążliwe. Rzecz jasna stres też wpływa na samopoczucie, także odczuwane jako dolegliwości cielesne. Zachęcałabym Panią do wizyty u psychologa, może pomóc radzić sobie z tymi objawami oraz znacznie zmniejszyć ich uciążliwość. Pozdrawiam.