Uczucie mokrej bielizny w 17 tygodniu ciąży

Witam, aktualnie zaczyna mi sie 17tc i od wczoraj jak kichnę to mam od razu mokrą bieliznę, ale martwi mnie bardziej to, że rano leżąc w łóżku zrobiło mi się mokro w kroku i pozniej podczas robienia śniadania również, kolejne pół dnia spokój, czy mam się czym martwic? Wizytę u lekarza mam we wtorek. Pozdrawiam Aneta

Witaj.
W ciąży dość często dochodzi do mimowolnego popuszczania moczu.
Jednak podobnie wygląda odpływanie wód płodowych.
Zgłoś się na Izbę Przyjęć.
Pozdrawiam.