Uczucie napięcia w nodze i fascykulacje

DZIWNE UCZUCIE W NODZE WITAM OD PRAWIE TRZECH TYG MAM DZIWNE UCZUCIE W ŁYDCE I STOPIE , JAKBY KURCZ , WYDAJE MI SIĘ , ŻE RÓWNIEŻ DZIWNIE CHODZĘ ,(NAJGORZEJ JEST JAK LEŻĘ ) NIE JEST TO TYPOWY BÓL ALE JAKBY NAPIĘCIE I W NODZE I W STOPIE , DO TEGO FASCYKULACJE NA CAŁYM CIELE I UCZUCIE WBIJANIA IGIEŁ LEKARZ NEUR. NIE STW. ODCHYLEŃ , JEDYNIE , ŻE TO MA ZWIĄZEK Z NERWICA LĘKOWĄ , RM ODC. SZYJ. BEZ ZMIAN ... PRZEPISANO MI MAGNEZ , ALANERV I ESCITALOPRAM, CZY MAM WYKONYWAĆ INNE BADANIA ?

Rozpoznane nerwicy jest rozpoznaniem lekarskim i jako takie ma prawo postawić je tylko lekarz.
Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i jeśli jest taka potrzeba i rzeczywiście jest to nerwica dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie Pani objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.

Jeżeli psychiatra nie potwierdzi rozpoznania nerwicy a objawy będą się utrzymywać proponuję poszerzyć diagnostykę neurologiczną.