Uczucie falowania lub utraty przytomności, towarzyszący temu lęk

Mój problem polega na tym ze od jakiegoś czasu, dokładnie od dwóch miesięcy mam zawroty głowy, uczucie falowania lub utraty przytomności, towarzyszy temu okropny lęk, boję się być sama w domu. Do tego czasami pojawia się drętwienie połowy twarzy i ust oraz ból głowy sporadycznie połączony z bólem szczęki. Jestem osobą bardzo nerwowa. Proszę o pomoc.

Witam
Objawy, które Pani opisuje często towarzyszą
nerwicy, stanom lękowym lub depresji.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji
Zachęcam do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko
objawy, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie

Rozpoznane depresja nerwica czy też lęk jest rozpoznaniem lekarskim i jako takie ma prawo postawić je tylko lekarz.
Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie Pani objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.