Uczucie osłabienia i ból głowy po stosowaniu leków na Helicobacter pyroli

Witam na aktywną chorobe helicobater pylori lekarz przepisal mi dużą dawke leków emenera 40 - 2 razy dziennie duomox - 2 razy dziennie metronidazol - 2x2 dziennie klarmin - 2 razy dziennie jestem po takiej dawce strasznie osłabiony boli mnie glowa a to dopiero dwa dni takie dawki mam brac przez10 dni czym sie wspomoc biore tez probiotyk pozdrawiam

Niestety takie właśnie "końskie" dawki się stosuje w takim wypadku. Nie ma innego wyjścia tylko trochę pocierpieć. Wytruć Helicobacter jest trudno i dlatego takie leczenie. Po leczeniu jednak ma pan szanse na pełen powrót do zdrowia więc warto te leki brać.W razie jednak nietolerancji proszę zgłosić się do swojego lekarza.