Uczucie osłabienia i bóle kości a stosowanie magnezu i potasu

Witam od paru dni czuje się dziwnie slaba i bola mnie kosci w lokciach, kolanach i ramieniach, mam zawroty glowy i dziwne sciski, przypuszczam ze to z oslabienia Bo bardzo duzo pracuje, ostatnio praktycznie Caly Czas siedze e pracy, i Malo jem, pije Duzo coca coli i kawy Wiec postanowilam kupic sobie w aptece magnez i potas zeby się troszke podreperowac i chcialam zapytac Czy, mozna braccio to rownoczesnie i przez jaki Czas najdluzej ? Dziekuje z gory Za odpowiedzi Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej może Pani jednocześnie przyjmować potas z magnezem. Warto byłoby jednak najpierw oznaczyć poziom tych elektrolitów, by ocenić czy ma Pani niedobory i czy jest to właściwe postępowanie.