Stosowanie leków na nerwicę a zmęczenie, bóle mięśnie i kości

dzien dobry a jaks czas myslałem ze mam sm a to sie okazało silną nerwicą miałem leki brałem je nawet regulanie a potem juz nie regalnie po roku brania wystąpiły u mnie obiawy zmęczenie bóle miesni kosci najpierw lewej a potem prawej tak jak myslałem ze bedzie sie działo nie wiem czy mam nawrut nerwicy chodziasz biore dalej leki tylko zdaża mi sie nieregualanie czy to może byc brak potasu i magnezu dodam że pale papierosy sterasznie sie poce w nocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.