Uczucie parzenia w stopy

Witam mam 37 lat i od jakiegoś roku jest mi bardzo gorąco w stopy nawet zimą na wieczór jak się kładę spać to aż pieką jak bym trzymała przy ogniu jakie zrobić badania i do jakiego lekarza się zgłosić

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane cukrzycą. Nie można wykluczyć infekcji grzybiczej czy neuropatii. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.