Czy ból pięt i uczucie ciężkości wymaga interwencji lekarskiej?

Witam. Od pewnego czasu odczuwam ból pięt. Mam tak jakby uczucie ciężkości, co nasila się przy chodzeniu. Czy wymaga to interwencji lekarskiej i do jakiego lekarza się udać? Czy może to być nerwobol? Dodam że lecze się na zaburzenia depresyjno nerwicowe

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane niewydolnością naczyń kończyn dolnych. Nie można wykluczyć innego podłoża objawów. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.