Uczucie pieczenia pleców w środkowej części

Witam, zamartwiam sie bo mam uczucie pieczenia pleców w środkowej częsci, jakb na wysokosci żoładka, moze troche niżej....żadnych plam, żadnej wysypki, do tego wzdety brzuch i dziwne przemieszczanie sie gazów w jelitach. Jestem za granica i nie mam nawet jak do lekarza iść :| mam 28 lat. Na poczatku myslałam może to po stresie bo mi naczynko pękło w oku i strasznie mnie to stresowało. Od dzis, czyli..po 2 dniach około dostałam biegunke. Czy pieczenie pleców moze mieć zwiazek z biegunką?

Witam serdecznie,

Proszę nie szukać diagnozy w internecie, tylko zgłosić się do lekarza rodzinnego celem konsultacji. Tylko lekarz z gabinecie może zebrać dokładny wywiad, zbadać Panią fizykalnie i ewentualnie zlecić dodatkowe badania, na podstawie których będzie mógł postawić ostateczną diagnozę i ustalić dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.