Uczucie pieczenia po biopsji piersi

Witam serdecznie w sobotę (18.10.2014r.) miałam robioną biopsję obu piersi. Po biopsji odczuwałam ból w piersi prawej po tabletkach przeciwbólowych przeszło, ale znowu zaczyna boleć to takie dziwne uczucie jakby mi się cała pierś paliła, dziwne uczucie pieczenia....czy to normalne ?? czy powinnam iść do lekarza na konsultacje?? Z drugą piersią tak nie mam, nic nie boli. Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam. tego typu objawy są wynikiem mechanicznego podrażnienia tkanek piersi powstałego na skutek biopsji. Nie ma powodów do niepokoju. Objawy powinny mieć tendencję do samoistnego ustępowania. W tym czasie proszę wspomagać się ogólnodostępnymi lekami przeciwbólowymi.